Oferta esportiva

La secció esportiva de l'AMPA consta de les següents seccions:

 

 

Bàsquet

                                                     SENIOR MASCULI : JAUME VINYALS

                                                     SENIOR FEMENÍ: JOAN MOLINER

                                                     JUNIOR FEMENÍ : JOAN MOLINER

                                                     JUNIOR MASCULÍ : AITOR SANCHEZ

                                                     CADET FEMENÍ : JOAN GONZALEZ

                                                     CADET BLANC : JORDI ACERO

                                                     CADET VERMELL : ALBERT RIBAS I AITOR PEREZ

                                                     INFANTIL MASCULÍ : ALBERT RODELLA

                                                     PREINFANTIL MASCULÍ : TONI PAREJO

                                                     PREINFANTIL FEMENÍ : JOAN GONZALEZ

                                                     MINI FEMENÍ : MAR HENCHE

                                                     MINI BLANC : MARC SANSABRIÀ / Dan

                                                     MINI VERMELL : JORDI ACERO / Ayoub

                                                     PREMINI FEMENÍ : ANNABEL / Edu Illa

                                                     PREMINI BLANC : CRISTINA AGUSTÍ / Piferrer

                                                     PREMINI VERMELL :CRISTINA VIVÓ

                                                     ESCOLA DE BÀSQUET :  JORDI ACERO / ANNABEL / Lluís Pagès/ M. Nuñez/ LL. Esteve

                                                     INICIACIÓ AL JOC : MAR COLLELL/ DAVID CANO/ SILVIA VIU

                                                     VIDELL : PAU PARADEDA

                                                     COORDINACIÓ TAULES : AYOUB ARCHID

 

Aeròbic

 

  • Pre-benjamí (1r i 2n Primària)

  • Mònica Rocafort

  • Benjamí (3r i 4t Primària)

  • Mònica Rocafort

  • Aleví (5è i 6è Primària)

  • Mònica Rocafort

 

IOGA

 

  • Primària (1r a 6è Primària)

  • Ivon Regincós

  • Iniciació ( p-3, p4, p5)

  • Ivon Regincós

 

 

FUTBOL SALA 

 

  • Primària (1r a 6è Primària)

  • David Cano 

 

 

ESCACS 

 

  • Primària (1r a 6è Primària)

  • Jordi Carramiñana

 

 

DANSA COBOS MIKA 

 

  • Primària (1r a 6è Primària)

  • Equip Cobos Mika


També et pot interessar...

Preinscripció Curs 2017-18

Obrim el període de preinscripcions pel proper curs 2017-18 el 23 de març i finalitza el 4 d'abril. Per a realitzar-la cal emplenar el document ...

llegir més »

La nova normativa d'avaluació d'Educació Primària

Benvolgudes famílies, en aquest document trobareu l'explicació del nou model d'avaluació a primària. És el document que vàrem fer servir per la reu...

llegir més »

El nostre batxillerat

Un projecte rigorós i familiar per a preparar-nos per a la universitat.  

llegir més »